Informacje dodatkowe

Telefon: tel. (33) 818 34 97
Link do strony: www.figlarz.eu
Cechy: Plac, sala zabaw dla dzieci | Przyjazne niepełnosprawnym | Miejsce parkingowe | Dojazd komunikacją miejską

Podobne miejsca w promieniu 50km. Możesz zobaczyć wszystkie podobne miejsca na mapie klikając na linku "powiększ mapę" powyżej.

PRZEDSZKOLE SPORTOWO-ARTYSTYCZNEPrzedszkole "Elf"
Miejsce już nie istnieje ?        odwiedziny: 8384     

Z oceną: 1 opinia | Anonimowych: 5 opinii

soffia

2972 dni temu (07-04-2010)

soffia wyszeptała:

wystawiła ocenę:

Zapisałam moją córeczkę do Figlarza z pewną obawą gdyż przedszkole działa dopiero od września 2009, ale jestem jak na razie bardzo zadowolona - po doświadczeniach negatywnych z Państwowej placówki tutaj moja pocieacha się szybko zaaklimatyzwała, oczywiście przez kilka dni na początku było trochę płaczu, ale szybko córa złapała dobry kontakt z Panią prowadząca.

Widać że obekt odnowiony, piękne duże sale, ładny ogród z placem zabaw, jedyny mankament jaki mi córeczka przekazała to mało zabawek w piaskownicy - ale to chyba małe niedopatrzenie.

Małe grupy dają możliwość lepszej pracy Pani z dziećmi, dużo zajęć dodatkowych, w sumie jak to wszystko podsumować to koszt niewiele większy niż w placówce państwowej.

Ocena opinii: 0. Podobała ci się ta opinia ? takPtak niePtak

2260 dni temu (19-03-2012)

~anonim wyszeptał/a:

wg mojej opini przedszkole żyje dzięki poświęceniu Pań przez duże P które uwielbiają te dzieciaki, uśmiechają się do wybrednych rodziców$$, rotacja P jest spora, rozmawiałam z P grupy gdzie był mój synek mówiła że zarobki przy takiej odpowiedzialności i codziennych decybelach są jak przy taśmie w fabryce, dodatkowo problem jest komunikacji na linii właścicielka & P.Dyrektor, ale jeszcze tylko kilka mieś.

Ocena opinii: 0. Podobała ci się ta opinia ? takPtak niePtak

2526 dni temu (27-06-2011)

~jedna z mam wyszeptał/a:

moja corka uczeszcza do tego przedszkola i chyba tam malo placa Nauczycielkom bo czesto sie zmienia kadra, a wydawalo by sie ze bogate przedszkole to jest....

Ocena opinii: 0. Podobała ci się ta opinia ? takPtak niePtak

2558 dni temu (26-05-2011)

~mama wyszeptał/a:

Witam. Polecam to przedszkole. Moja trzyletnia córka codziennie przychodzi i wychodzi z uśmiechem na twarzy. W domu niejadek a w przedszkolu zjada wszystko bo posiłki są jak to mówi przepyszne :) Przedszkole posiada ogród z nowoczesnym wyposażeniem, oraz duże i dobrze przygotowane sale zajęć. Aż miło popatrzeć jak z dnia na dzień moje dziecko staje się coraz bardziej samodzielne.

Ocena opinii: 0. Podobała ci się ta opinia ? takPtak niePtak

2825 dni temu (01-09-2010)

~anonim wyszeptał/a:

Witam na temat tego przedszkola mogę powiedzieć jedno nie do końca to przedszkole mnie przekonuje. Po pierwsze za duże, monitoring i kamery może i są, ale wejść do przedszkola osobie z zewnątrz nietrudno L.

Dodatkowo na stronie istniała informacja, że są miejsca wolne po telefonie okazuje się, że miejsce niema i na przyszły rok już ich też niema bardzo ciekawe. Dla znajomych dzieci miejsca są.

Ocena opinii: 0. Podobała ci się ta opinia ? takPtak niePtak

2847 dni temu (10-08-2010)

~jarek1012 wyszeptał/a:

Witam. Moja córka uczęszcza do tego przedszkola. Jestem z tego bardzo zadowolony:).

Ocena opinii: 0. Podobała ci się ta opinia ? takPtak niePtak