Wyniki wyszukiwania dla: Zwierzaki wszystkie województwa 10 trafnych wyników

sortowanie wynikow:

A-z sort

Opinie sort

Daty sort

Oceny sort

Miasta sort


Arboretum w Marculach

Ostatnią opinię napisał incognito :

Świetne miejsce aby wybrać się ze swoimi pociechami. Mimo że ogród botaniczny nie kojarzył mie się z super rozrywką to bawiliśmy sie świetnie... Jjest pięknie zagospodarowany park (7 hektarów powierzchni) z alejkami i sztucznymi strumykami.  Warto odwiedzić!Ps. Z tego co wiem to istnieje możliwość dojazdu Starachowicką Kolejką Wąskotorową.

Zwierzaki > Ogrody botaniczne    ...więcej

handel klatkami dla ptaków, klatkami dla papug, woliery dla gołębi i ptaków ozdobnych.

Ostatnią opinię napisał Oskar :

Europigeon oferuje znakomite klatki dla ptaków oraz klatki dla papug wykonane z najlepszego na rynku profilu aluminiowego. W dobrej cenie i z miłą obsługą! Polecam.

Zwierzaki > Zoologiczne sklepy

?

Ostatnią opinię napisał Koko :

Również jestem zadowolony z wysokiej jakości usług jakie oferuje p.Andrzej, wycena bydła korzystna, płatność od ręki.

Zwierzaki > Hodowle zwierząt

?

Ostatnią opinię napisał lux :

Polecam Femi, bardzo mi pomogli w dwóch kwestaich - zaopiekowali się moim psem na dwa dni oraz pomogli mi dostosować dobrą dla niego dietę. Super fachowcy i miłośnicy zwierząt!

Zwierzaki > Hotele dla zwierząt

?

Ostatnią opinię napisała Małgosia :

Każdemu kto ma ukochane zwierzątko polecam tę lecznicę. Młodzi, świetni lekarze. Zawsze mili, chcący nieśc pomoc. Nie wciskają najdroższych rozwiązań leczenia, tylko te najodpowiedniejsze, dobre dla zwierzaka, a i dla naszej kieszeni łaskawe... Bardzo często zdarza się, że za wizytę nie biorą pieniędzy - jeśli chodzi tylko o jakąś konsultację. POLECAM!!!

Zwierzaki > Weterynaria

header.jpg

Ostatnią opinię napisał master :

świetna karma, nie zawiera zbóż i nie uczula. polecam

Zwierzaki > Zoologiczne sklepy

konie

Ostatnią opinię napisał dziobas :

Stadnina Kolano to miejsce gdzie wspaniale spędziłam czas!! Kocham konie i uwielbiam na nich jeździć, więc wrócę tam ponownie!! idealne miejsce dla małych dzieci, które dopiero co ucza sie jeździć ale i również dla starszych nastolatków którzy chcą spedzic czas z przyjaciólmi. Osrodek wynajmuje domki letniskowe po... przeczytaj więcej

Zwierzaki > Hodowle zwierząt    ...więcej

?

Ostatnią opinię napisała karpacka39 :

To znakomite mniejsce w którym można nauczyć dzieci empatii i szcunku do zwierząt, moje pociechy uwielbiają tam spędzqać wolny czas, dlatego jesteśmy tam przynajmniej raz na 2 tygodnie, ze Stajni zawsze wracają wykończone zabawą ale szczęśliwe.

Interesujące miejsca > Na wsi    ...więcej

?

Ostatnią opinię napisała Małgosia :

Mały, niepozorny sklepik zoologiczny. Zaraz za salonem Mercedesa Zasady - (mają specyficzny wjazd, trzeba wjechać na chodnik kawałek wgłąb podwórka). Małżeństwo które prowadzi ten sklepik ma niesamowitą wiedzę nt. tego asortymentu, ceny mają o wiele niższe niż w mieście, doradzą bez chęci naciągnięcia nas na niepotrzebne gadżety dla zwierzaka.... przeczytaj więcej

Zwierzaki > Zoologiczne sklepy

ZOO Chorzów

Ostatnią opinię napisał kristoforek :

Jeden z najładniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce, dużo zieleni, bardzo fajna dolina z betonowymi replikami dinozaurów, dużo zwierząt na zewnątrz. Naprawdę można dziecku sporo tutaj pokazać, na pewno będzie zachwycone.Mam jednak uwagę - nie jedzcie nic na terenie ZOO - knajpy z epoki wczesnego Gierka, łącznie z obsługą. Ble, siedzi Pani przez... przeczytaj więcej

Rozrywka i sztuka > Parki rozrywki    ...więcej